Designerskie wzory rolet

Pojęcie designu weszło już na dobre właściwie do każdej dziedziny, w której ma się do czynienia  z projektowaniem, a współcześnie dotyka to praktycznie każdego przedmiotu. Również rolet.

W końcu, ma się do czynienia z różnymi rodzajami rolet, jak na przykład rolety dekoracyjne velux, rolety rzymskie velux, czy nawet eleganckie rolety – efekt zawsze ma znaczenie. W końcu właściwie każda roleta jest skonstruowana tak, by spełniać swą podstawową funkcję, czyli częściowo bądź też całkowicie zaciemniać pomieszczenie, choć jest to również w pewnym stopniu zależne od kwestii wyboru koloru i faktury rolety – w jakim stopniu materiał, z którego została wykonana, jest przepuszczalny.

W kwestii designu rolet na pierwszym miejscu jest stawiana kwestia ich funkcjonalności, czyli powinny być w taki sposób zaprojektowane, by strona designu nie przeszkadzała w żadnej mierze stronie praktycznej i nie uniemożliwione  było korzystanie z niej. Liczy się prostota przy elementach służących do codziennej obsługi. Największe pole do popisu projektanci mają przy fakturze samej rolety, bo w końcu można nadać różne wzory albo jakieś ciekawe zestawienia kolorystyczne.

Tego rodzaju design w ogóle nie przeszkadza przy funkcjonalności, a dzięki niemu roleta zyskuje na atrakcyjności jako dodatkowy dekoracyjny element wyposażenia w domu. Zaś design rolety można ciekawie zgrać z pozostałymi elementami wystroju wnętrza.

Bardzo stylowe rolety rzymskie velux można dostać na: http://dodatki.velset.pl/2042.dodatki-do-okien-dachowych,2044.3195.1179.3193.fhb.html?c=3202&s=4&d=2952

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *